Halil Coşkun’u tüm yönleriyle tanıyalım!

“Primum non nocere!”, Türkçesi: “Önce zarar verme.”. Ben bir cerrah hekimim ve hem tıbbi anlayışımı hem de tüm yaşamımı, tıpkı Hipokrat gibi bu temel üzerine kurdum. Bunun için ise üniversiteden çok önce, daha ilk gençlik yıllarımdan itibaren ilk olarak kendimi korumayı, tüm hayati yapı taşlarımı çok iyi seçmeyi hedefledim. Böylece başta kendim sağlıklı ve mutlu bir birey olarak çevreme ve tüm dünyaya faydalı olabilir, olası zararları önleyebilir ya da azaltabilirdim.Ben de öyle olması için tüm gayreti gösterdim ve gösteriyorum. Sanıyorum başardım da...
Click to Play Video

Hobilerim

Heykel

Hekimlik mesleğinin sanat ile birbirine çok benzediğini düşünüyorum. Hobi olarak yaptığım heykellerim bir çok sergide gösterime çıkmaktadır.
İncelemek için hobilerimden kareler'e basabilirsin.

İNCELE

Stil

Kaliteli ve şık giyinmek her hekimin arzu ettiği bir şeydir. İnstagram sayfamda kendi stilim ile ilgili birçok paylaşım yapıyorum. Çok daha fazlası için takip etmenizi öneririm!
@drhalilcoskun

İNCELE

Spor

Sağlıklı bir yaşam için spor olmazsa olmazlarımdandır.
Haftanın 3 günü düzenli spor yapmak hem bedenen hemde ruhen iyi gelmektedir.
Sizlere de öneririm!

İNCELE

Obezite Kaderiniz Değil

Değişen yaşam koşulları ve sağlıksız beslenme sonucunda giderek yaygınlaşan obezite, sadece yaşam kalitenizi düşürmez, birçok hastalığa da davetiye çıkarır. Bütün bunlarla baş etmek ve sağlıklı kilonuza kavuşmak artık elinizde! Obezite Cerrahisi, obezite ve eşlik eden hastalıklarla mücadelede en etkin ve kalıcı yöntemdir. İyileşmek için yıllarca beklemeniz gerekmez. İyileşme süreciniz, kararlılığınız ve yardım gerektiğini fark etmenizle başlar. Unutmayın, obezite ile mücadelede yalnız değilsiniz!..

Kitabı İncele

Akademik

Bilimsel Çalışmalarım

Uluslararası dergilerde yayımlanan makaleler ve bilimsel çalışmalarım

İncele

Kongre ve Sempozyumlar

Katıldığım çeşitli uluslararası kongre, toplantı, panel ve sempozyumlardan kareler

İNCELE

Hastane Hayatım

4000’nin üzerinde Laparoskopik Ameliyatın Başarısı

30 yıldır büyük zevk ve onur duyarak yapmakta olduğum mesleğimin büyük kısmı hastane ve ameliyathane ortamında geçmektedir.

Hastane hayatımdan kareler

Sertifikalarım

30 yıllık tecrübe

Sertifika 1
Sertifika 3
Sertifika 4
Sertifika 5

Prof. Dr. Halil Coşkun - Obezite ve Metabolik Cerrahi