Liv Hospital Ulus

Obezite ve Metabolik Cerrahide Türkiye'nin en yetkin ve en tecrübeli ekibi. Liv Hospital Ulus ile Birlikte Hep Daha İyiye..

Liv Hospital Ulus Obezite ve Metabolik Cerrahi Merkezi

Merkezimiz bu alanda Türkiye’nin en tecrübeli hekim kadrosuna sahiptir ve yüksek standartlarda hastane hizmet vermektedir. Tüm hastalarımız ameliyat kararı verilmeden önce Bariatrik Beslenme Uzmanı Nida Yıldız tarafından görülerek vücut analizleri yapılmakta ve Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Halil Coşkun’a refere edilmektedir. Prof. Coşkun tarafından detaylı bir şekilde değerlendirme yapılarak ameliyat kararı verilen tüm hastalarımız ameliyat öncesi hazırlık programı dahilinde aşağıdaki tetkik sürecinden geçirilmektedir.

 

Biyokimya-Kan-Elektrolit-Vitamin Analizi

Endokrinolojik Değerlendirme

Kardiyoloji-Eko Kardiyografik Değerlendirme

Göğüs Hastalıkları-Solunum Fonksiyon Testi Değerlendirme

Gastroenteroloji-Endoskopik (Gastroskopi) Değerlendirme

Psikiyatri-Psikolojik Değerlendirme

Anestezi Değerlendirmesi

 

ve ayrıca Covid19 Pandemisi nedeniyle tüm hastalarımızdan PCR ve Antikort Test Değerlendirmesi yapılmaktadır.

 

Yukarıdaki değerlendirme sürecinde tüm randevu ve takip işleri Obezite ve Metabolik Cerrahi Koordinatörü kontrolünde yürütülmekte ve tüm aşamalarda size bilgi verilmektedir.

 

Ameliyatlarımız yüksek standartlardaki ameliyathanelerimizde Laparoskopik veya Robotik Cerrahi teknikleri ile yapılmaktadır. Hastalarımızın hastanede ortalama yatış süresi 3 (üç) gündür. Taburcu olmadan önce Beslenme Eğitimleriniz hakkında bilgi verilmekte ve taburcu olduktan sonra kontrol randevularınız planlanmaktadır.

 

Kontrol randevularınız sistem tarafından size hatırlatılarak düzenli takip protokolü oluşturulmaktadır.

0530 171 58 14

Daha fazla bilgi için

Pzt-Cmt 09:00 - 18:00

Pazar: Kapalı

Prof. Dr. Halil Coşkun - Obezite ve Metabolik Cerrahi