Cerrahi Takip

Ameliyatlarımız Prof. Dr. Halil Coşkun ve ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Prof. Coşkun, tüm ameliyatlarını obezite ameliyatları için üst düzey teknik altyapıya, organizasyon becerisine, deneyimli hekim ve sağlık personeli kadrosuna sahip olan tam teşekküllü ve konforlu Memorial Şişli Hastanesinde gerçekleştirmektedir. Bu aşamada da hiçbir stres yaşamadan, yakın ilgi ve güveni hissedebileceğiniz, konforlu bir hastane süreci geçirmenizi hedeflemekteyiz.

Engin deneyimimizle bugüne dek gerçekleştirdiğimiz binlerce ameliyatın başarısı, bize hep daha fazla insanın yaşamını iyileştirme motivasyonu vermektedir.

Ameliyat Sonrası Cerrahi Takip Süreci Nasıl Olmaktadır?

Taburcu olan hastalarımız 3-5 gün sonra erken dönemde kontrole çağrılmaktadır. Daha sonra ki kontrol birinci ayda gerçekleştirilir. Tüm hastalarımızda bu kontrolde tam kan, biyokimya ve vitamin/mineral seviyeleri kontrol edilerek kendileri için uygun ilaçlar reçete edilir. Vitamin/mineral kullanım süresi hastadan hastaya değişim göstermektedir.

Hastalarımız daha sonra aynı şekilde 3,6,12,18 ve 24. aylarda kontrol edilir. İkinci yılını tamamlayan tüm hastalarımıza bu süreçten sonra yıllık kontroller ile takipte kalmaları istenir.

25+YILLIK DENEYİM OBEZİTE VE METABOLİK CERRAHİ